PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 768
ocen
6,7 10 1 22768
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

3/10

ocenił(a) film na 3

Świetny przykład na to, jak nie powinno się robić filmów. Zbyt wiele wątków, za bardzo zagmatwane. Już na początku widz zostaje zarzucony dziesiątkami informacji, wiele z nich w trakcie oglądania zapomni, a na końcu i tak pozostaje tylko w pamięci główny wątek.
Fabuła też nie jest rewelacyjna. Zawiodłem się, i to srogo.

boulevard7

Dziwne bo ja jakos nie mialem problemow z iloscia watkow i "zagmatwaniem" fabuly.

Trzeba bylo wylaczyc po pierwszych 10 minutach skoro nie mogles skumac o co chodzi, zapomniec i dac sobie na luz, a nie zalic sie na forum, ze masz slaba pamiec. LOL!

SJG

dokladnie. nie wiem o jakim zagmatwaniu jest mowa bo wszystko bylo przejrzyste i jasne. smiem twierdzic ze to nie wina filmu, rezysera czy scenariusza, ale Twoja. byc moze za malo sie skupiales/as na filmie:P

Byku

Dokładnie. Film był tak świetnie zrobiony. Problemów nie miałem, ale fakt, musiałem się skupić. Ale to normalne, na filmie trzeba się skupić.

boulevard7

nie no poległem pod wpływem przygniatających argumentów -hahaha
zwłaszcza tego, ze film zawiły i wielowątkowy -hahahah

chyba oglądałeś inny film.
polecam Ci Podroz do wnetrza ziemi - tam wątek bedzie na poziomie, ktory Ci przypadnie do gustu




Film jak dla mnie rewelacyjny! Genialny (acz nie wymyślono w nim nic nowego) zakończenie! Świetny!

ocenił(a) film na 9
dia8el

no i sama ostatnia scena (kilkuminutowe ujęcie twarzy Claytona w taksówce) - świetna, to jest prawdziwe kino!

ocenił(a) film na 5
boulevard7

A ja się zgadzam z Boulevard7. Nie przekonał mnie. Dobre aktorstwo w wykonaniu Clooneya i Tildy Swinton (dobra ale czy faktycznie zasłużyła na Oscara?) oraz ciekawa końcówka, to zbyt mało żeby uznać film za dobry. Jak na mój gust zbyt zagmatwany, niezbyt fajnie mi się go oglądało. 5/10

ocenił(a) film na 10
boulevard7

Wspaniały, piękny i poetycki film. Clooney ma ostatnio nosa do dobrych filmów (np. Amerykanin)

Polecam

ocenił(a) film na 3
boulevard7

zgadzam się, nie wiem skąd te zachwyty nad tym filmem....... ja wyłączyłem gdzieś tak w 2/3.....
liczne i wręcz szkolne błędy reżyserskie ..... tragedia!

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

pfff.

gizusm

Jeśli ktoś chce nakręcić psychologiczny trhiller to musi to zrobić z jajem i dynamicznie w przeciwnym wypadku widz zostanie zanudzony na śmierć tak jak w przypadku "Michael Clayton"
Potencjał był spory ale został zmarnowany.

ocenił(a) film na 9
Glock

Drodzy filmwebowicze, jeżeli chcecie oglądać Stevena Seagala to włączcie tvn. A nawet jeżeli przez omyłkę obejrzycie tak "nudny" film jak ten, oceńcie i na profilu tego filmu już więcej się nie pokazujcie, bo mówienie, że (cytuję) "Świetny przykład na to, jak nie powinno się robić filmów." jest po prostu niedorzeczne i zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones