PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 768
ocen
6,7 10 1 22768
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

poza dobra gra Clooneya nic innego w tym filmie nie moge wyroznic, oczywiscie fabula jest oparta na faktach (no tak w polowie, powiedzmy podobna historia), ale samo jej ukazanie i przebieg zdecydowanie mnie nie zachwycil, film sie dluzy od tych dialogow i jest nudny, mysle ze brakowalo mu paru typowo hollywoodzkich wybuchow i poscigow, jako jedyny plus moge wyroznic wlasnie Clooneya, ktory mysle nadaje sie do takich filmow (typowo dilogowych, z intryga) ogolnie nie polecam 6/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Rzeczywiście za bardzo przegadany,nie oglądać koło północy bo można odlecieć.6/10-dobra gra Clooneya.......

Bambim

"mysle ze brakowalo mu paru typowo hollywoodzkich wybuchow i poscigow"-Proszę Cię! Mi się nie dłużył oglądałem od 1 do 3 w nocy, mimo, że byłem zmęczony, nie zasnąłem, wciągnął, świetny klimat, ja polecam!

ocenił(a) film na 6
simon89_2

Pewnie na bezsenność cierpisz,ale tak na poważnie bardziej dynamiczny mógł być.

ocenił(a) film na 8
aronn

chcesz dynamiki obejrzyj sobie Johna Rambo, tylko tak w godzinach porannych coby cie nie znużyło

Qba

hehe, w 100% zgadzam sie z Qba ;] jak chcesz dynamicznej akcji to na rambo. dopiero skonczylem i ani troche o zasypianiu na filmie nie myslalem ;) film ok, troche podobni zbudowany do wiernego ogrodnika, tamten byl lepszy no i watpie zeby dostal oskara ale film dobry. a jako ze nie daje ocen 1 albo 10 to ten oceniam na 7 ;]

pr0t

Po części zgodzę się z Bambim, film niestety jest trochę za długi, gdyby skrócili go do powiedzmy 90 min. wyszłoby mu to tylko na dobre. Bo poza tym mamy dobre aktorstwo i scenariusz, niezłe zdjęcia. Także mogę spokojnie dać 7/10.

A tak BTW Bambim, 6/10 to dla Ciebie ocena dla filmu "słabego"? Bo to chyba trochę powyżej średniej nieprawdaż?

ocenił(a) film na 6
kabat

nie, 6 to za dobra gre Clooney'a, tak by bylo 5 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones