PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 768
ocen
6,7 10 1 22768
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

Luuudzie,czy wy wszyscy tylko Avatar i 13 dzielnica???W lekkim szoku jestem...taka niska ocena...To ja napisze tylko,ze swietny film o takich emocjach i takim klimacie,ze dalo by sie ta gestwine kroic.Swietny film.

yossarian3x

zgadzam się w 100%. Jednak coraz częścej dochodzę do wniosku, ze większość zarejestrowanych
urzytkownikow tego portalu to dzieci zafascynowane takimi "hiciorami" jak Avatar, Zmierzch, czy seriale typu
Smallville lub Heroes.

ocenił(a) film na 8
BelaLugosi

??????????????
Nie ładnie mierzyć wszystkich jedną miarą ...
Film jest bardzo dobry ciekawy klimacik i zakończenie ...
Avatar też jest wysokiej klasy filmem ,a poza tym lubię oglądać przygody Klarka .
Wydaje mi się ,że ludzie jesteście jacyś niedowartościowani próbując zgonić winę na innych . Trochę luzu bo na zawał umrzecie .

użytkownik usunięty
yossarian3x

"Luuudzie,czy wy wszyscy tylko Avatar i 13 dzielnica" stary trafiłeś w sedno !!!!

ocenił(a) film na 7
yossarian3x

to jest zdecydowanie za niska ocena jak na taki film. świetny klimat, dobra muzyka, ciekawa fabuła. niestety to jest film, przy którym trzeba trochę pomyśleć, a z tym większość ludzi ma problem.

ocenił(a) film na 3
yossarian3x

więcej radości z ogladania filmu, film ma też przynosić rozrywkę a nie tylko smutasy i nuda gdzie poszukujecie jak krety trzeciego i czwartego dna ;p

ocenił(a) film na 7
skaner333

a kto powiedział, że nie można odczuwać radości z oglądania filmu przy którym trzeba pomyśleć??? nie mowie tu o poszukiwaniu n-tego dna filmu... oczywiście potrzebne są filmy całkowicie rozrywkowe, przy których można praktycznie całkiem wyłączyć myślenie, a i tak zrozumie się fabułę... po prostu trzeba czasem odpocząć po całym dniu przy takim właśnie filmie... jednakże można czerpać też radość z oglądania trudniejszych do zrozumienia filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones