PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 768
ocen
6,7 10 1 22768
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

... za składanie ciuchów, strojenie się przed lustrem i zbolałe miny w kiblu?

ocenił(a) film na 10
marckoza

wlasnie za zbolale miny w kiblu :D

ocenił(a) film na 5
marckoza

Ta aktorka powinna dostać Oscara za każdy film, w którym się pojawiła. Jak do tej pory ratuje nawet przeciętne produkcje. Jest niesamowita!

marckoza

Ja uważam, że Tilda była dobra, ale jednak nie rewelacyjna, nie na oskara. Wg mnie najlepszą kreację w Claytonie stworzył Tom Wilkinson, który zagrał świetnie.

ocenił(a) film na 7
marckoza

To samo pytanie zadałem sobie; za co ona dostała tego Oskara?
Grała bardzo dobrze, czego oczekuje się po aktorce jej formatu. Mało w ogóle było jej w filmie, rozumiem rola 2 planowa, ale na Oskara sie nie nadawała, choćby dlatego ze grana przez nią postać była zwyczajnie nudna, nic ciekawego nie pokazała, a Oskar wpadł ;)

ocenił(a) film na 10
marckoza

nikt inny nie potrafi TAK dużo wyrazić przez składanie ciuchów ;). Za to Oskar.
To jest specyficzny typ filmu: dojrzały, inteligentny, powściągliwy, pokazujący jednocześnie konflikt wewnętrzny i opisujący syf świata, w którym żyjemy.
Jeśli nie obchodzi to was, polecam raczej kino łatwe.

ocenił(a) film na 7
clavier

Film mi się podobał, ale Oscar za tą rolę drugoplanową uważam za pomyłkę. Nagrodę powinien za to dostać Wilkinson, ale któż zrozumie politykę wręczania Oscarów ?

ocenił(a) film na 8
Krytykant

Wilkinson przegrał z Bardemem. Nie miał szans.

ocenił(a) film na 8
marckoza

za spocenie się pod pachami.Gdyby uzyła etiaxil pewnie by nie dostała.Jak dla mnie to najbardziej chybiona decyzja akademii .

ocenił(a) film na 7
marckoza

Całkowicie się zgadzam. Obejrzałem ten film, bo byłem ciekawy jej roli. Tymczasem Tildy prawie w tym filmie nie było. Miała chyba trzy dłuższe sceny - w restauracji z Clooney'em, przy ulicy z tym mordercą i na koniec z Clooney'em. Reszta to pokazywanie jak stroi się przed lustrem i siedzi w toalecie. Kompletny zawód. Nie wspominając już o tym, że wcale tak dobrze nie zagrała. Okej, aktorka sama w sobie jest dziwna i trochę demoniczna, ale oglądając ją, czułem zwykłe aktorstwo.

użytkownik usunięty
marckoza

W sumie nie wiem, czy sam dałbym jej tego Oscara, ale jednak jej ostatnia scena, gdy orientuje się, że została wrobiona - genialne aktorstwo.

użytkownik usunięty
marckoza

Za co nominacja dla Clooneya? Krzywiąca się Tilda była dużo lepsza niż ten aktorzyna za 5 złotych co myślałem że jest lepszy a on w każdym filmie i reklamie gra tak samo. Ogólnie słaby film

marckoza

Trochę dęta ta nagroda dla Tildy. Zagrała dobrze, ale to chyba trochę za mało jak na Oskara. Bardziej należała się ta nagroda Wilkinsonowi.

ocenił(a) film na 8
marckoza

Może najzwyczajniej w świecie nie miała konkurencji w swojej kategorii?

ocenił(a) film na 7
marckoza

no dobrze zagrała ale nie na oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones