PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253737}
6,7 22 755
ocen
6,7 10 1 22755
6,9 12
ocen krytyków
Michael Clayton
powrót do forum filmu Michael Clayton

polecam dokument "Świat według Monsanto", widzę mnóstwo podobieństw- w podejściu do mediów (reklamówki, wywiady, język, etc.) i w tym, co proponują konsumentom.

ocenił(a) film na 8
daifuku

ja obejrzę, dzięki.
pracowałam dla równie ogromnej jak Monsanto firmy biotech.
ale nie za długo zanegowałam sposób w jaki traktowaliśmy zwierzęta laboratoryjne (miały fatalne niegojące się rany od zastrzyków)i wyleciałam, tak jak stałam.
B-)

ocenił(a) film na 8
daifuku

Monsanto od razu przyszło mi na myśl. Pewnie mało osób wie o tym, że są takie korporacje, a akurat ta konkretna to lider biotechnologii/bioinżynierii. Z filmu dokumentalnego na yt pamiętam, że po parę/kilkadziesięt procent całej produkcji niektórych warzyw w USA pochodzi z ich laboratoriów. Polecam zainteresowanym zapoznać się z różnymi informacjami. Może sieć to nie 100% źródło informacji, ale zawsze lepsze to, niż wieczne patrzenie pod swoje stopy.
Pewnie gdyby dostać prawdziwe fakty, to film o nich przebiłby ten o MC ;/

ocenił(a) film na 7
Muszrom

to w koncu parę czy kilkadziesiat? bo to istotna roznica

ocenił(a) film na 6
Muszrom

O Maku nie ma w sumie filmu ktory by zdradzal cala prawde o jakosci ich produktow bo czlowiek ktory chcialby go zrobic mialby wypadek. Tak samo jak o Monstanto.

obejrzales widze sporo filmow, wysylam ci zaproszenie do znajomych. Chetnie zobacze co oceniasz, moze odkryjesz cos dobrego czego nie widzialem.  Lubie dyskutowac o filmach z ludzmi ktorzy maja cos ciekawego do powiedzenia dla ktorych szczytem nie sa avengersi tylko wymagaja od kina czegos wiecej.

ocenił(a) film na 6
Muszrom

wystapil blad nie moge zaprosic :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones