Merritt Wever

Siobhán Merritt Wever

7,4
3 938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Merritt Wever

Warto, uzupełnić jej filmografię o postać Denise Cloyd z The Walking Dead, może i niewielka rola, ale znacząca dla fabuły serialu :)

yosha69

Zupełnie zapomniałam o zakładce gościnnie, chociaż w mojej opinii jej postać była nieco bardziej znacząca niż aktorzy wcielający się hordy zombie ;)

yosha69

I wróciła w the fear of walking dead ,dzięki za podpowiedź ,oglądam Niewiarygodne i ten jej głos ,skąd go znam myślę ,teraz właśnie oglądam truposze i zagadka się wyjaśniła:-)

autsajder7611

Jednak nie,podobny głos ale w walking dead to ona

yosha69

Na pewno rzucała się w oczy w twd. Niestety przez swoją amatorską grę. Cały czas myślałem tylko o tym kiedy wykończą jej postać. Oczy bolą jak się patrzy na jej "kunszt".

Mavelius

No faktycznie, aktorsko się nie popisała, a szkoda, bo miała bardzo sympatyczną postać do zagrania.

Mavelius

to prawda, sama byłam zdziwiona jak po obejrzeniu serialu ,,Unbelievable" z nią w roli głównej , zobaczyłam ze grała pielęgniarkę w TWD które również oglądałam, jej postać w TWD była bardzo irytująca i została zagrana mocno amatorsko, ale za to w ''Unbelievable" postać pani detektyw odegrała kapitalnie więc duży progres.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones